Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » WYBORY 2020: Rajmund Miller o zaletach Rafała Trzaskowskiego…
2020-07-06, 11:50 Autor: Joanna Matlak, Witold Żurawicki

WYBORY 2020: Rajmund Miller o zaletach Rafała Trzaskowskiego, programie wyborczym

Rajmund Miller [fot. Martyna Bobrowska]
Rajmund Miller [fot. Martyna Bobrowska]
- Rafał Trzaskowski jest na wszystkich spotkaniach wyborczych wiarygodny - ocenił poseł Platformy Obywatelskiej Rajmund Miller.
Jego zdaniem podczas tych spotkań Rafał Trzaskowski jest naturalny, prawdziwy. Przekazuje zasady swojego programu, jakim chce być prezydentem. Będzie dbał o to, by zasypać podziały między Polakami.

- Będzie prezydentem, który będzie strzegł konstytucji – tak charakteryzował nasz gość program kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Rajmund Miller przypomniał, że to Jarosław Kaczyński kiedyś apelował, by prezydent pochodził z innej opcji politycznej niż rządzący. To gwarancja, że będzie kontrolował władzę wykonawczą.

- Dbając o własny interes powinni na niego zagłosować – zaapelował Rajmund Miller do wyborców, którzy nie są przekonani do kandydatury Rafała Trzaskowskiego.

Zdaniem Rajmunda Millera wygrana Rafała Trzaskowskiego między innymi zahamuje wydawanie pieniędzy na różnego rodzaju fundacje, a doprowadzi do przeznaczenia większych środków na ochronę zdrowia.

Zobacz także

2020-08-03, godz. 18:09 Violetta Porowska o oskarżeniach wobec marszałka województwa, reformie górnictwa i rekonstrukcji rządu - To jest bardzo przykra sprawa, która odbiła się echem ogólnopolskim – powiedziała o aferze w urzędzie marszałkowskim posłanka Prawa i Sprawiedliwości Violetta… » więcej 2020-08-03, godz. 15:38 Rajmund Miller o aferze w urzędzie marszałkowskim i o reformie górnictwa - Uważam, że sprawy są do wyjaśnienia, ale nie na moim poziomie – zastrzegł poseł Platformy Obywatelskiej Rajmund Miller. » więcej 2020-07-31, godz. 15:34 Młodzieżówki o Konwencji Stambulskiej i spotkaniu Andrzej Duda - Rafał Trzaskowski Przedstawiciele partyjnych młodzieżówek bardzo różnią się w ocenie możliwości wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej » więcej 2020-07-31, godz. 15:32 Maciej Kalski o stopie bezrobocia i pomocy dla przedsiębiorców - Stopa bezrobocia nam rośnie i porównaniu do lutego tego roku wzrosła o jeden punkt procentowy – przyznał Maciej Kalski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w… » więcej 2020-07-30, godz. 14:51 Debata "Pracodawcy, związkowcy - wspólna sprawa" Związkowcy, pracodawcy i ekonomiści o potencjalnych reformach gospodarki oraz o podwyżce płacy minimalnej » więcej 2020-07-30, godz. 14:43 Prosto z Sejmu: Senatorowie Danuta Jazłowiecka i Jerzy Czerwiński o spotkaniu Andrzej Duda - Rafał Trzaskowski - Cieszę się ogromnie, że to spotkanie nastąpiło – tak skomentowała senator Platformy Obywatelskiej Danuta Jazłowiecka spotkanie Andrzej Duda - Rafał Trzaskowski. -… » więcej 2020-07-29, godz. 14:50 Daniel Puciato o perspektywach branży turystycznej - Wierzę, że turystyka się odrodzi - podkreślił dr hab. Daniel Puciato – wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej oraz Politechnice Opolskiej. » więcej 2020-07-29, godz. 14:06 Jan Strzeżek o nowej akcji Młodej Prawicy skierowanej do rówieśników - Jeżeli spojrzymy na potężny segregator w naszym biurze w Warszawie, to deklaracji mamy około 500 – powiedział o liczebności swojej organizacji Jan Strzeżek… » więcej 2020-07-28, godz. 14:24 Dariusz Krawiec o tym, czy umiemy pływać i jak zachowujemy się nad wodą - W tym roku w naszym regionie nie było przypadku utonięcia - zastrzegł Dariusz Krawiec, wiceprezes Zarządu Okręgowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkow… » więcej 2020-07-28, godz. 14:02 Aleksandra Czechowska o porzuconych i maltretowanych psach - Zwierzęta zdecydowanie bardziej odczuwają wysoką temperaturę od ludzi - zastrzegła Aleksandra Czechowska z Towarzystwa Ochrony Zwierząt. » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »